S.Jokužis leidykla-spaustuvė
       kalendoriai2.lt       vizitines.ltspaustuve.ltfotovaiva.lt

  FOTOKNYGOS


  Užsisakykite fotoknygą dabar

  Fotoknyga – tai puikus pasirinkimas, jei norite įamžinti savo ar šeimos narių kūrybą. Tai gali būti piešinių, poezijos ar prozos knyga. Sukurkite ir padovanokite ypatingą dovaną artimam žmogui. Vienas maloniausių užsiėmimų – žiūrinėti nuotraukas, jas rodyti artimiesiems ir draugams. Iš nuotraukų sužinome, kaip atrodėme maži, kokie buvo mūsų tėvai ir seneliai jaunystėje. Tačiau nuotraukos sensta, gelsta, pasimeta tarp kitų daiktų, užima vietą Jūsų kompiuteryje...
  Šiuolaikinės technologijos gali įgyvendinti Jūsų svajonę nuotraukas atnaujinti, sutvarkyti ar sukataloguoti. Šiais laikais beveik kiekvienas turime skaitmeninius fotoaparatus ir elektroninėse laikmenose sukaupę po kelis tūkstančius nesutvarkytų nuotraukų. Išskirtinis spaustuvės gaminys Jums – vienetinės fotoknygos.

  Vienetinės fotoknygos

  Spaustuvėje turime technologines galimybes sukurti ne tik standartines fotoknygas, bet ir unikalias vienetines fotoknygas, tokas kaip "Nojaus istorijos", "Rūdupis" ir pan. Šioms knygoms naudojamas fotopopierius, lapai įvairaus storumo, galimi įvairūs viršelio apdirbimai – UV laku, spauda ant drobės, transferai (užspausti piešiniai), paminkštinimai, kaspinėliai ir pan.Vienetinės knygos rišamos rankiniu būdu, joms skiriame ypatingai daug dėmesio. VIP klasės fotoknygos – tai unikalūs gaminiai, kuriuose išpildysime visus Jūsų sumanymus!

  Standartinės fotoknygos:

  Vaikai, kelionės, šeima, mokykla, darželis, augintiniai, vestuvės, krikštynos, gimtadieniai, fotografavimas, sportas, žvejyba, Mamos diena, Tėvo diena, Valentino diena, mergvakariai, bernvakariai.

  Profesionalios fotografijos ar dailės knygos:

  Fotografų fotoalbumai, portfolio, vestuvės, menininkų darbai, fotomodelių katalogai, reprodukcijų katalogai parodų galerijoms.

  Įmonių fotoknygos:

  Įmonių pristatymas, gaminių katalogas, prezentacijos, įmonės istorija, verslo renginių užfiksuotos akimirkos.

  Fotoknygų formatai:

  30x30 cm, A4 vertikalus, A4 horizontalus, A5 horizontalus

  Fotoknygos viršelio iškirtimai:

  Kvadratas, stačiakampis, apskritimas, ovalas

  Fotoknygos viršelio spalvos:

  Juoda, sidabro, aukso, mėlyna, balta – standartinės spalvos. Galima dengti drobe, užspausti transferą, viršelį paminkštinti.
  Popierius: standartinis - kreidinis (blizgus arba matinis), 170 gsm; dekoratyvinis/grublėtas; fotopopierius (koširuojama ant kartono)
  Gamybos terminas – 3-5 darbo dienos nuo sumaketuotos knygos pateikimo

  Užsisakykite fotoknygą dabar

  Kontaktai:
  S.Jokužio leidykla-spaustuvė
  Nemuno g. 139, 93262 Klaipėda
  Tel.: Tel. (8-46) 300 200
  Faksas: Faks. (8-46) 346 197
  © 2007 kalendoriai2.lt. Sukurta: ZOOM creative™. Turinio valdymo sistema OptimalSite.